Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Brecht
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Brecht
Naar Resultaten Afdrukken
Vlaams Belang  
 2010/06/16 16:51:22.
         
  1 ANNEMANS Gerolf 3.121            
  2 DE BONT Rita 534            
  3 VALKENIERS Bruno 736            
  4 MORTELMANS Jan 233            
  5 VAN DEN EYNDE Marleen 365            
  6 HOEGAERTS Dimitri 215            
  7 LEMMENS Peter 161            
  8 VAN HAELST Lieven 168            
  9 POOTERS Peggy 218            
  10 MAES Philip 212            
  11 DE MOOR Mieke 271            
  12 NEEL Staf 183            
  13 WILLEKENS Tim 316            
  14 KLUPPELS Ingrid 164            
  15 BOSMANS Angie 185            
  16 VOCHTEN Walter 196            
  17 VAN CLEEMPOEL Rosa 132            
  18 DOX Mannu 110            
  19 CORNELIS Ella 143            
  20 LISMONT-COOLS Suzy 124            
  21 DIRCKX Guy 115            
  22 VAN GORP Valery 144            
  23 SCHENKELS Fanny 199            
  24 COLEN Alexandra 389            
 
         
  1 MORTELMANS Jan 370            
  2 VAN ECHELPOEL Ilse 223            
  3 MEEUS Paul 107            
  4 VAN BRUSSELEN Johan 91            
  5 VOLLEBERGH Steven 83            
  6 DRIEGHE Caroline 126            
  7 CLAESSEN Jan 100            
  8 DE WIT Sabine 154            
  9 CLAUS-VAN NOTEN Anne-Mie 94            
  10 POORTMANS Frans 72            
  11 LUYCKX Chris 122            
  12 KEMPEN Lieve 126            
  13 PENRIS Jan 222            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie