Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Speciaal: BuZa Henegouwen
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Speciaal: BuZa Henegouwen
Naar Resultaten Afdrukken
PS  
 2010/06/16 16:53:11.
         
  1 DI RUPO Elio 79            
  2 VIENNE Christiane 7            
  3 MORIAU Patrick 7            
  4 BURGEON Colette 9            
  5 DEVIN Laurent 7            
  6 THIEBAUT Eric 9            
  7 OZEN Ozlem 11            
  8 BLANCHART Philippe 10            
  9 DUFRANE Anthony 6            
  10 SEMINARA Franco 8            
  11 CANTILLON Clarisse 7            
  12 DEGAUQUE Jean-Marie 6            
  13 CAMUT Claudia 8            
  14 DASPREMONT Françoise 6            
  15 MEERSMAN Céline 6            
  16 AHALLOUCH Fatima 10            
  17 RASSCHAERT Alain 6            
  18 VLEESCHOUWERS Valérie 6            
  19 DEMOTTE Rudy 15            
 
         
  1 HENRY Olivier 12            
  2 ZRIHEN Olga 4            
  3 VAN GROOTENBRULLE Bruno 1            
  4 MARTIN Nicolas 1            
  5 FASSIAUX-LOOTEN Françoise 1            
  6 MEIRE Laurence 3            
  7 SENECAUT Manuella 1            
  8 DEDONDER Ludivine 4            
  9 DALLONS Bernard 3            
  10 CORDA Giovanna 3            
  11 FURLAN Paul 4            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie