Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Châtelet
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Châtelet
Naar Resultaten Afdrukken
PS  
 2010/06/16 16:53:20.
         
  1 DI RUPO Elio 15.161            
  2 VIENNE Christiane 490            
  3 MORIAU Patrick 1.502            
  4 BURGEON Colette 346            
  5 DEVIN Laurent 300            
  6 THIEBAUT Eric 337            
  7 OZEN Ozlem 2.485            
  8 BLANCHART Philippe 454            
  9 DUFRANE Anthony 1.108            
  10 SEMINARA Franco 251            
  11 CANTILLON Clarisse 226            
  12 DEGAUQUE Jean-Marie 173            
  13 CAMUT Claudia 215            
  14 DASPREMONT Françoise 338            
  15 MEERSMAN Céline 250            
  16 AHALLOUCH Fatima 366            
  17 RASSCHAERT Alain 135            
  18 VLEESCHOUWERS Valérie 206            
  19 DEMOTTE Rudy 1.523            
 
         
  1 HENRY Olivier 1.532            
  2 ZRIHEN Olga 249            
  3 VAN GROOTENBRULLE Bruno 145            
  4 MARTIN Nicolas 260            
  5 FASSIAUX-LOOTEN Françoise 187            
  6 MEIRE Laurence 268            
  7 SENECAUT Manuella 161            
  8 DEDONDER Ludivine 168            
  9 DALLONS Bernard 316            
  10 CORDA Giovanna 221            
  11 FURLAN Paul 928            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie