Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Komen-Waasten
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Komen-Waasten
Naar Resultaten Afdrukken
PS  
 2010/06/16 16:53:32.
         
  1 DI RUPO Elio 921            
  2 VIENNE Christiane 122            
  3 MORIAU Patrick 71            
  4 BURGEON Colette 31            
  5 DEVIN Laurent 31            
  6 THIEBAUT Eric 32            
  7 OZEN Ozlem 22            
  8 BLANCHART Philippe 36            
  9 DUFRANE Anthony 36            
  10 SEMINARA Franco 25            
  11 CANTILLON Clarisse 31            
  12 DEGAUQUE Jean-Marie 22            
  13 CAMUT Claudia 26            
  14 DASPREMONT Françoise 27            
  15 MEERSMAN Céline 26            
  16 AHALLOUCH Fatima 148            
  17 RASSCHAERT Alain 18            
  18 VLEESCHOUWERS Valérie 26            
  19 DEMOTTE Rudy 267            
 
         
  1 HENRY Olivier 67            
  2 ZRIHEN Olga 22            
  3 VAN GROOTENBRULLE Bruno 29            
  4 MARTIN Nicolas 23            
  5 FASSIAUX-LOOTEN Françoise 16            
  6 MEIRE Laurence 16            
  7 SENECAUT Manuella 20            
  8 DEDONDER Ludivine 25            
  9 DALLONS Bernard 14            
  10 CORDA Giovanna 10            
  11 FURLAN Paul 23            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie