Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Zinnik
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Zinnik
Naar Resultaten Afdrukken
PS  
 2010/06/16 16:53:38.
         
  1 DI RUPO Elio 8.250            
  2 VIENNE Christiane 306            
  3 MORIAU Patrick 489            
  4 BURGEON Colette 1.148            
  5 DEVIN Laurent 393            
  6 THIEBAUT Eric 193            
  7 OZEN Ozlem 203            
  8 BLANCHART Philippe 131            
  9 DUFRANE Anthony 141            
  10 SEMINARA Franco 139            
  11 CANTILLON Clarisse 127            
  12 DEGAUQUE Jean-Marie 179            
  13 CAMUT Claudia 132            
  14 DASPREMONT Françoise 143            
  15 MEERSMAN Céline 141            
  16 AHALLOUCH Fatima 153            
  17 RASSCHAERT Alain 806            
  18 VLEESCHOUWERS Valérie 110            
  19 DEMOTTE Rudy 1.171            
 
         
  1 HENRY Olivier 257            
  2 ZRIHEN Olga 722            
  3 VAN GROOTENBRULLE Bruno 142            
  4 MARTIN Nicolas 191            
  5 FASSIAUX-LOOTEN Françoise 87            
  6 MEIRE Laurence 111            
  7 SENECAUT Manuella 154            
  8 DEDONDER Ludivine 106            
  9 DALLONS Bernard 68            
  10 CORDA Giovanna 123            
  11 FURLAN Paul 362            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie