Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Senaat > Voorkeurstemmen > Nederlands Kiescollege > Vlaamse Kieskring > Provincie Antwerpen > Kanton Arendonk
 
Logo van de Senaat
 Senaat : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Arendonk
Naar Resultaten Afdrukken
Vlaams Belang  
 2010/06/16 16:59:48.
         
  1 DEWINTER Filip 1.734            
  2 VAN DERMEERSCH Anke 365            
  3 CEDER Jurgen 111            
  4 JANSEGERS Nele 122            
  5 VAN OVERMEIRE Karim 97            
  6 VISSERS Linda 122            
  7 CREYELMAN Frank 86            
  8 LAEREMANS Jan 89            
  9 BRAEM An 91            
  10 PEETERS - MUYSHONDT Annemie 94            
  11 OOMS Koen 91            
  12 BONTE Barbara 102            
  13 VAN DIJCK Wim 94            
  14 DECKMYN Johan 65            
  15 WIENEN Wim 58            
  16 WARPY Sonja 100            
  17 TOURNOIJ Katty 71            
  18 RAMAN Hilde 67            
  19 SMETS Geert 65            
  20 HEYLEN Christel 81            
  21 DURNEZ Patsy 63            
  22 INDEHERBERGE Karel 56            
  23 DE LOBEL Hilde 76            
  24 VAN GAEVER Freddy 66            
  25 COVELIERS Hugo 111            
 
         
  1 BUYSSE Yves 149            
  2 JANSEGERS Nele 91            
  3 ERENS Frédéric 60            
  4 SOMERS Werner 67            
  5 VAN ECHELPOEL Hilde 70            
  6 VAN HAELST Goedele 64            
  7 DOUCET Veronique 54            
  8 PANNECOUCKE Roland 52            
  9 PAUWELS Peter 52            
  10 DECANNIERE Martine 52            
  11 VAN BEUGHEM Nadia 63            
  12 VLAMINCK Etienne 45            
  13 DE MEY Reddy 57            
  14 DILLEN Marijke 149            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie