Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Senaat > Voorkeurstemmen > Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde > Kanton Brussel
 
Logo van de Senaat
 Senaat : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Brussel
Naar Resultaten Afdrukken
Vlaams Belang  
 2010/06/16 16:59:55.
         
  1 DEWINTER Filip 313            
  2 VAN DERMEERSCH Anke 110            
  3 CEDER Jurgen 45            
  4 JANSEGERS Nele 42            
  5 VAN OVERMEIRE Karim 42            
  6 VISSERS Linda 44            
  7 CREYELMAN Frank 32            
  8 LAEREMANS Jan 52            
  9 BRAEM An 23            
  10 PEETERS - MUYSHONDT Annemie 29            
  11 OOMS Koen 26            
  12 BONTE Barbara 31            
  13 VAN DIJCK Wim 21            
  14 DECKMYN Johan 29            
  15 WIENEN Wim 27            
  16 WARPY Sonja 20            
  17 TOURNOIJ Katty 22            
  18 RAMAN Hilde 20            
  19 SMETS Geert 18            
  20 HEYLEN Christel 17            
  21 DURNEZ Patsy 15            
  22 INDEHERBERGE Karel 23            
  23 DE LOBEL Hilde 25            
  24 VAN GAEVER Freddy 25            
  25 COVELIERS Hugo 40            
 
         
  1 BUYSSE Yves 52            
  2 JANSEGERS Nele 28            
  3 ERENS Frédéric 51            
  4 SOMERS Werner 22            
  5 VAN ECHELPOEL Hilde 20            
  6 VAN HAELST Goedele 23            
  7 DOUCET Veronique 18            
  8 PANNECOUCKE Roland 15            
  9 PAUWELS Peter 18            
  10 DECANNIERE Martine 12            
  11 VAN BEUGHEM Nadia 12            
  12 VLAMINCK Etienne 17            
  13 DE MEY Reddy 26            
  14 DILLEN Marijke 39            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie