Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Speciaal: BuZa Antwerpen
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Speciaal: BuZa Antwerpen
Naar Resultaten Afdrukken
Lijst Dedecker  
 2010/06/16 16:51:20.
         
  1 VAN DE VELDE Rob 7            
  2 VAN ERMEN Lieve 0            
  3 DE BACKER Barbara 0            
  4 DE WESTELINCK Geert 1            
  5 GOOVAERTS Jo 0            
  6 AERTS Carine 0            
  7 VERBERT Astrid 0            
  8 VERELST Jan 1            
  9 VANDYCK Kris 0            
  10 VAN NOPPEN Ria 0            
  11 DECOCK Dimitri 0            
  12 VUYLSTEKE Ann 0            
  13 CALLUY Peter 0            
  14 SMITS Rudi 0            
  15 KENIS Ramesh 0            
  16 TRUYTS Jeannine 0            
  17 VANHEERENTALS Mireille 0            
  18 LAURYSSEN Guy 0            
  19 VANDER VELDE Yolande 1            
  20 WITTEBOON Dave 0            
  21 LOUNCKE Jenny 0            
  22 MATHEUSSEN Kris 0            
  23 NAUWELAERTS Jaimie 0            
  24 DENHAEN Moniek 0            
 
         
  1 PAULIS Guy 0            
  2 BRAET Demi 1            
  3 ROCHTUS Luc 0            
  4 VAN BEURDEN Jackie 0            
  5 POSSEMIERS-SUETENS Tania 0            
  6 VERSTREPEN Jurgen 0            
  7 VAN ROMPAEY Tania 0            
  8 CROMMEN Sieglinde 0            
  9 DOLDERS Sylvia 0            
  10 VERBERT Marcel 0            
  11 DOX Cis 0            
  12 LEGEIN Geert 0            
  13 GABAY-HAUSEMER Niki 0            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie