Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Speciaal: BuZa Antwerpen
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Speciaal: BuZa Antwerpen
Naar Resultaten Afdrukken
CD&V  
 2010/06/16 16:51:20.
         
  1 VERVOTTE Inge 36            
  2 VERHERSTRAETEN Servais 2            
  3 LANJRI Nahima 4            
  4 VAN DEN BERGH Jef 7            
  5 DE SCHAMPHELAERE Mia 6            
  6 PEETERMANS Luc 1            
  7 MOORTGAT Nele 1            
  8 VAN DER LINDEN Robin 1            
  9 VAN OLMEN Mien 1            
  10 VERELST Carl 1            
  11 VERHAERT Liesbeth 2            
  12 WILLEMSENS Staf 0            
  13 SETTI Rachida 1            
  14 LECOUTRE Filip 1            
  15 STRUYF Lieve 0            
  16 HEYLEN Hans 2            
  17 VAN OLMEN Griet 0            
  18 BOSSAERTS Fernand 0            
  19 PEETERS Liesbet 3            
  20 VERCAMMEN Sven 1            
  21 DE BRUYN Marleen 1            
  22 SOONS Wim 1            
  23 JANSSENS Sonja 2            
  24 HEYLEN Philip 6            
 
         
  1 WATERSCHOOT Kristof 4            
  2 VAN GOOL Nik 0            
  3 OP DE BEECK Luc 0            
  4 MOORTGAT Mia 1            
  5 WOUTERS Maarten 0            
  6 VYLDERS Ann 1            
  7 VAN RANST Kevin 1            
  8 SMAERS Griet 1            
  9 VAN TICHELT Gaston 1            
  10 SCHRYVERS Katrien 0            
  11 KENNES Ward 1            
  12 ROMBOUTS Tinne 1            
  13 PEETERS Kris 11            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie