Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Antwerpen
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Antwerpen
Naar Resultaten Afdrukken
sp.a  
 2010/06/16 16:51:21.
         
  1 GENNEZ Caroline 11.673            
  2 JANSSENS Patrick 15.643            
  3 DETIEGE Maya 7.397            
  4 KENNES Rudi 3.740            
  5 VERHAERT Inga 1.125            
  6 UGURLU Sener 2.705            
  7 SEGERS Peter 614            
  8 VAN GOOL Greet 1.796            
  9 ZAYOU Elhasbia 1.406            
  10 VERMEIREN Kurt 665            
  11 LEGENDRE Roby 471            
  12 VAN DEN HEUVEL Ria 779            
  13 AKBAS Fatma 2.958            
  14 SELS Frank 518            
  15 RIEKE Gilberte 494            
  16 VAN TENDELOO Kelly 604            
  17 KOLEN Vincent 408            
  18 EL MZAIRH Hicham 1.772            
  19 JACOBS Christine 612            
  20 ONER Murat 946            
  21 ROTTGER Rik 479            
  22 DECKX Kathleen 640            
  23 DE LAET Marc 462            
  24 VAN BREMPT Kathleen 4.477            
 
         
  1 GEERTS David 1.189            
  2 TURAN Güler 2.404            
  3 BERTELS Jan 424            
  4 DE VLEESHOUWER Johan 437            
  5 BRACQUE Sylvie 648            
  6 SOMERS Marc 496            
  7 DEBIE Martine 479            
  8 VAN DORST Wendy 805            
  9 VLIEGEN Zander 850            
  10 ANSEEUW Chris 729            
  11 MARTENS Bart 965            
  12 VERBIST Leen 1.039            
  13 BACHAR Karim 3.004            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie