Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Kontich
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Kontich
Naar Resultaten Afdrukken
Lijst Dedecker  
 2010/06/16 16:51:24.
         
  1 VAN DE VELDE Rob 273            
  2 VAN ERMEN Lieve 92            
  3 DE BACKER Barbara 79            
  4 DE WESTELINCK Geert 42            
  5 GOOVAERTS Jo 45            
  6 AERTS Carine 44            
  7 VERBERT Astrid 44            
  8 VERELST Jan 75            
  9 VANDYCK Kris 23            
  10 VAN NOPPEN Ria 35            
  11 DECOCK Dimitri 24            
  12 VUYLSTEKE Ann 51            
  13 CALLUY Peter 32            
  14 SMITS Rudi 33            
  15 KENIS Ramesh 17            
  16 TRUYTS Jeannine 28            
  17 VANHEERENTALS Mireille 38            
  18 LAURYSSEN Guy 25            
  19 VANDER VELDE Yolande 26            
  20 WITTEBOON Dave 29            
  21 LOUNCKE Jenny 27            
  22 MATHEUSSEN Kris 25            
  23 NAUWELAERTS Jaimie 25            
  24 DENHAEN Moniek 57            
 
         
  1 PAULIS Guy 42            
  2 BRAET Demi 19            
  3 ROCHTUS Luc 19            
  4 VAN BEURDEN Jackie 15            
  5 POSSEMIERS-SUETENS Tania 30            
  6 VERSTREPEN Jurgen 61            
  7 VAN ROMPAEY Tania 27            
  8 CROMMEN Sieglinde 16            
  9 DOLDERS Sylvia 25            
  10 VERBERT Marcel 24            
  11 DOX Cis 16            
  12 LEGEIN Geert 14            
  13 GABAY-HAUSEMER Niki 28            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie