Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Arendonk
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Arendonk
Naar Resultaten Afdrukken
Lijst Dedecker  
 2010/06/16 16:51:29.
         
  1 VAN DE VELDE Rob 122            
  2 VAN ERMEN Lieve 43            
  3 DE BACKER Barbara 25            
  4 DE WESTELINCK Geert 20            
  5 GOOVAERTS Jo 23            
  6 AERTS Carine 28            
  7 VERBERT Astrid 22            
  8 VERELST Jan 15            
  9 VANDYCK Kris 34            
  10 VAN NOPPEN Ria 31            
  11 DECOCK Dimitri 11            
  12 VUYLSTEKE Ann 18            
  13 CALLUY Peter 12            
  14 SMITS Rudi 9            
  15 KENIS Ramesh 22            
  16 TRUYTS Jeannine 10            
  17 VANHEERENTALS Mireille 13            
  18 LAURYSSEN Guy 12            
  19 VANDER VELDE Yolande 15            
  20 WITTEBOON Dave 10            
  21 LOUNCKE Jenny 10            
  22 MATHEUSSEN Kris 11            
  23 NAUWELAERTS Jaimie 9            
  24 DENHAEN Moniek 25            
 
         
  1 PAULIS Guy 22            
  2 BRAET Demi 8            
  3 ROCHTUS Luc 11            
  4 VAN BEURDEN Jackie 10            
  5 POSSEMIERS-SUETENS Tania 13            
  6 VERSTREPEN Jurgen 14            
  7 VAN ROMPAEY Tania 13            
  8 CROMMEN Sieglinde 8            
  9 DOLDERS Sylvia 9            
  10 VERBERT Marcel 10            
  11 DOX Cis 11            
  12 LEGEIN Geert 6            
  13 GABAY-HAUSEMER Niki 13            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie