Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Hoogstraten
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Hoogstraten
Naar Resultaten Afdrukken
Lijst Dedecker  
 2010/06/16 16:51:31.
         
  1 VAN DE VELDE Rob 112            
  2 VAN ERMEN Lieve 37            
  3 DE BACKER Barbara 38            
  4 DE WESTELINCK Geert 12            
  5 GOOVAERTS Jo 22            
  6 AERTS Carine 19            
  7 VERBERT Astrid 13            
  8 VERELST Jan 10            
  9 VANDYCK Kris 7            
  10 VAN NOPPEN Ria 19            
  11 DECOCK Dimitri 12            
  12 VUYLSTEKE Ann 15            
  13 CALLUY Peter 10            
  14 SMITS Rudi 7            
  15 KENIS Ramesh 8            
  16 TRUYTS Jeannine 11            
  17 VANHEERENTALS Mireille 12            
  18 LAURYSSEN Guy 37            
  19 VANDER VELDE Yolande 11            
  20 WITTEBOON Dave 13            
  21 LOUNCKE Jenny 9            
  22 MATHEUSSEN Kris 7            
  23 NAUWELAERTS Jaimie 10            
  24 DENHAEN Moniek 15            
 
         
  1 PAULIS Guy 20            
  2 BRAET Demi 8            
  3 ROCHTUS Luc 12            
  4 VAN BEURDEN Jackie 9            
  5 POSSEMIERS-SUETENS Tania 3            
  6 VERSTREPEN Jurgen 15            
  7 VAN ROMPAEY Tania 11            
  8 CROMMEN Sieglinde 5            
  9 DOLDERS Sylvia 9            
  10 VERBERT Marcel 5            
  11 DOX Cis 9            
  12 LEGEIN Geert 3            
  13 GABAY-HAUSEMER Niki 7            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie