Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Antwerpen > Kanton Mol
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Mol
Naar Resultaten Afdrukken
Lijst Dedecker  
 2010/06/16 16:51:32.
         
  1 VAN DE VELDE Rob 295            
  2 VAN ERMEN Lieve 105            
  3 DE BACKER Barbara 81            
  4 DE WESTELINCK Geert 49            
  5 GOOVAERTS Jo 59            
  6 AERTS Carine 61            
  7 VERBERT Astrid 47            
  8 VERELST Jan 36            
  9 VANDYCK Kris 103            
  10 VAN NOPPEN Ria 67            
  11 DECOCK Dimitri 44            
  12 VUYLSTEKE Ann 54            
  13 CALLUY Peter 28            
  14 SMITS Rudi 27            
  15 KENIS Ramesh 29            
  16 TRUYTS Jeannine 34            
  17 VANHEERENTALS Mireille 37            
  18 LAURYSSEN Guy 34            
  19 VANDER VELDE Yolande 41            
  20 WITTEBOON Dave 34            
  21 LOUNCKE Jenny 31            
  22 MATHEUSSEN Kris 26            
  23 NAUWELAERTS Jaimie 33            
  24 DENHAEN Moniek 47            
 
         
  1 PAULIS Guy 53            
  2 BRAET Demi 22            
  3 ROCHTUS Luc 23            
  4 VAN BEURDEN Jackie 20            
  5 POSSEMIERS-SUETENS Tania 30            
  6 VERSTREPEN Jurgen 36            
  7 VAN ROMPAEY Tania 31            
  8 CROMMEN Sieglinde 20            
  9 DOLDERS Sylvia 32            
  10 VERBERT Marcel 17            
  11 DOX Cis 47            
  12 LEGEIN Geert 16            
  13 GABAY-HAUSEMER Niki 35            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie