Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde > Kanton Speciaal: BuZa Brussel-Halle-Vilvoorde
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Speciaal: BuZa Brussel-Halle-Vilvoorde
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2010/06/16 16:51:48.
         
  1 MAINGAIN Olivier 582            
  2 DE PERMENTIER Corinne 116            
  3 de DONNEA François-Xavier 212            
  4 DESTEXHE Alain 134            
  5 TEITELBAUM Viviane 147            
  6 THIERY Damien 133            
  7 van HOOBROUCK d'ASPRE François 106            
  8 KOSE Sait 42            
  9 de CLIPPELE Olivier 63            
  10 GOL-LESCOT Carine 38            
  11 BOURGEOIS Delphine 66            
  12 CHAN Angelina 38            
  13 de PATOUL Serge 58            
  14 AZMI Fanane 42            
  15 VANDEN STOCK Claire 32            
  16 CAPRASSE Véronique 59            
  17 DESTREE-LAURENT Jacqueline 34            
  18 MATHIJSEN Marc-Antoine 35            
  19 KEMPENEERS Isabelle 32            
  20 d'OREYE de LANTREMANGE Arnold 98            
  21 d'URSEL Anne-Charlotte 60            
  22 CLERFAYT Bernard 102            
 
         
  1 COURTOIS Alain 70            
  2 FRANCOIS Corinne 60            
  3 LIBERT Eric 50            
  4 WEYTSMAN David 35            
  5 HASQUIN-NAHUM Michèle 33            
  6 MANDAILA Gisèle 40            
  7 BIERMANN Jonathan 28            
  8 de BEAUFFORT Yvan 45            
  9 GOBBE Nathalie 25            
  10 LEMESRE Marion 26            
  11 DE WOLF Vincent 36            
  12 SCHEPMANS Françoise 63            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie