Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde > Kanton Asse
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Asse
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2010/06/16 16:51:50.
         
  1 MAINGAIN Olivier 1.212            
  2 DE PERMENTIER Corinne 256            
  3 de DONNEA François-Xavier 397            
  4 DESTEXHE Alain 225            
  5 TEITELBAUM Viviane 127            
  6 THIERY Damien 264            
  7 van HOOBROUCK d'ASPRE François 163            
  8 KOSE Sait 68            
  9 de CLIPPELE Olivier 91            
  10 GOL-LESCOT Carine 64            
  11 BOURGEOIS Delphine 134            
  12 CHAN Angelina 80            
  13 de PATOUL Serge 67            
  14 AZMI Fanane 64            
  15 VANDEN STOCK Claire 126            
  16 CAPRASSE Véronique 82            
  17 DESTREE-LAURENT Jacqueline 49            
  18 MATHIJSEN Marc-Antoine 47            
  19 KEMPENEERS Isabelle 60            
  20 d'OREYE de LANTREMANGE Arnold 139            
  21 d'URSEL Anne-Charlotte 82            
  22 CLERFAYT Bernard 188            
 
         
  1 COURTOIS Alain 348            
  2 FRANCOIS Corinne 110            
  3 LIBERT Eric 88            
  4 WEYTSMAN David 50            
  5 HASQUIN-NAHUM Michèle 51            
  6 MANDAILA Gisèle 82            
  7 BIERMANN Jonathan 51            
  8 de BEAUFFORT Yvan 56            
  9 GOBBE Nathalie 52            
  10 LEMESRE Marion 60            
  11 DE WOLF Vincent 72            
  12 SCHEPMANS Françoise 177            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie