Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde > Kanton Halle
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Halle
Naar Resultaten Afdrukken
PTB+PVDA+  
 2010/06/16 16:51:52.
         
  1 DHONT Riet 49            
  2 BERNARD Axel 12            
  3 MUGEMANGANGO Gérard 11            
  4 BEGDOURI ACHKARI Ouafâa 14            
  5 MILOUDI Abderrahmane 17            
  6 VANOBBERGHEN Rita 20            
  7 VANCOPPENOLLE Jan 11            
  8 JACOBS Yvie 12            
  9 BOULAHYA Nasreddin 16            
  10 PRINTZ Lizz 8            
  11 BOUKILI Nabil 14            
  12 URIBE Ligia 7            
  13 BOUHASSAN El Housseine 11            
  14 SEUTIN Michèle 11            
  15 TRUYEN Dieter 10            
  16 DE SMEDT Françoise 15            
  17 CHISHTI Abid 7            
  18 CALLEWAERT Joke 12            
  19 BUSSELEN Jan 9            
  20 MOCEVIC Bahrija 8            
  21 LE PAIGE Charlie 11            
  22 VERMEULEN Leen 14            
 
         
  1 PESTIEAU Benjamin 11            
  2 CHOUNANI Asma 7            
  3 STREEL Jean-François 5            
  4 DEPREDOMME Chris 5            
  5 VANDERMAESEN Michel 5            
  6 VANDENBEMPT Joke 7            
  7 NAJJAR Michel 5            
  8 BELAFQUIH Leïla 8            
  9 VANCAUWENBERGE Luc 5            
  10 BEN HAMMOU Yasmina 10            
  11 VAN DROOGENBROECK Roos 8            
  12 DE BLOCK Dirk 6            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie