Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring West-Vlaanderen > Kanton Ruiselede
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Ruiselede
Naar Resultaten Afdrukken
N-VA  
 2010/06/16 16:52:34.
         
  1 BOURGEOIS Geert 752            
  2 DUMERY Daphné 249            
  3 BEUSELINCK Manu 169            
  4 DEGROOTE Koenraad 270            
  5 VANDEMEULEBROUCKE Eva 273            
  6 ARNAERT Brecht 133            
  7 PILLAERT Kristof 164            
  8 CAPOEN An 206            
  9 DE BRUYNE Marniek 133            
  10 VAN HOOTEGEM Mieke 217            
  11 VANHEE Machteld 229            
  12 DEVRIENDT Ellen 182            
  13 PLATEVOET Gudrun 154            
  14 CARDOEN Dirk 126            
  15 VANDAELE Wilfried 129            
  16 GODDERIS-T'JONCK Danielle 161            
 
         
  1 MAERTENS Bert 119            
  2 COUDYSER Cathy 79            
  3 VERBRUGGE Cindy 83            
  4 CARLU Hannelore 80            
  5 MOREELS Matthieu 64            
  6 GLORIEUX Ben 66            
  7 DEGRANDE Gijs 97            
  8 BEEUWSAERT Veronique 88            
  9 BOGAERT Jean-Marie 95            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie