Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Oost-Vlaanderen > Kanton Assenede
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Assenede
Naar Resultaten Afdrukken
N-VA  
 2010/06/16 16:52:49.
         
  1 BRACKE Siegfried 1.574            
  2 SMEYERS Sarah 239            
  3 UYTTERSPROT Karel 130            
  4 DEDECKER Peter 139            
  5 DE MEULEMEESTER Ingeborg 139            
  6 VAN EETVELDE Miranda 114            
  7 DE WINDT William 92            
  8 DE STERCKE Nadine 110            
  9 DE BACKER Leen 119            
  10 D'HAENENS Koen 77            
  11 VAN HOEY Dimitri 74            
  12 DE BRAUWERE Veerle 102            
  13 BAEKE Rufij 143            
  14 SCHEIRE Eric 72            
  15 D'HOSE Filip 69            
  16 DEENE Karlijn 80            
  17 GORREBEECK Irène 76            
  18 FOUCART Katrien 89            
  19 PAELINCK Eva 100            
  20 DEHANDSCHUTTER Lieven 95            
 
         
  1 BUYSROGGE Peter 62            
  2 BEECKMAN Yirka 42            
  3 VAN HEESVELDE Erwin 40            
  4 DEMUYT Annemie 49            
  5 DE NEVE Eric 40            
  6 MERCKX Eric 44            
  7 MOENS Kurt 178            
  8 MATTHYS Marianne 49            
  9 DHOLLANDER Maria 43            
  10 NYS Lies 45            
  11 DIEPENDAELE Matthias 58            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie