Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Oost-Vlaanderen > Kanton Sint-Niklaas
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Sint-Niklaas
Naar Resultaten Afdrukken
Lijst Dedecker  
 2010/06/16 16:53:09.
         
  1 DE KERPEL Rudi 239            
  2 DE CLERCQ Isabelle 113            
  3 CAVDARLI Cemal 41            
  4 BERTH Erik 20            
  5 CHEYNS Bruno 26            
  6 DELEN Patrick 35            
  7 VAN DEN BERGH Sally 30            
  8 MEEUS Winnie 24            
  9 VERBEERST Marie Jeanne 22            
  10 VANDEN BERGHE Annette 30            
  11 BRIJS Jean-Paul 22            
  12 CARION Katty 26            
  13 NEYSKENS David 15            
  14 COLLIER Eric 21            
  15 DE COCK Micheline 42            
  16 VAN CANEGEM MARC 21            
  17 SERRAS Broni 18            
  18 VAN SANDE Elfriede 17            
  19 DE WAELE Patricia 25            
  20 BOUCKAERT Boudewijn 41            
 
         
  1 CORIJN Rudy 43            
  2 HENDERICKX Christine 22            
  3 VERMEULEN Ronny 8            
  4 VAN OVERSCHELDE Jacques 11            
  5 VAN GULCK Martine 13            
  6 DE COSTER Robert 19            
  7 DE MOOR Kimberly 21            
  8 VAN WASSENHOVE Michael 12            
  9 BARBION Debby 18            
  10 DRIELINCK DEWOLF Betty 12            
  11 EVERAERT Steven 29            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie