Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Speciaal: BuZa Henegouwen
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Speciaal: BuZa Henegouwen
Naar Resultaten Afdrukken
ecolo  
 2010/06/16 16:53:12.
         
  1 BOULET Juliette 14            
  2 BALCAEN Ronny 6            
  3 HANOT Muriel 4            
  4 PARMENTIER Luc 7            
  5 JUNGST Henriette 7            
  6 MONIN Jean-Marc 4            
  7 DELMOT Ingrid 5            
  8 CATTEAU Thierry 4            
  9 COPOIX Catherine 4            
  10 KARACAOGLU Murat 4            
  11 TROOSTER Pauline 5            
  12 PETIT Daniel 6            
  13 DASCOTTE Cécile 7            
  14 MIRAGLIA Salvatore 4            
  15 BINARD Audrey 4            
  16 DUFOUR Frédéric 5            
  17 CARDARELLI Grégory 3            
  18 DELTOUR Chloé 6            
  19 NOLLET Jean-Marc 13            
 
         
  1 LECLERCQ Michaël 3            
  2 HENNUY Laurence 2            
  3 NITA Guy 1            
  4 BARTZ Laurence 4            
  5 DESGAIN Xavier 2            
  6 CHAVERRI VAN BRABANT Catherine 1            
  7 BEECKMAN Luc 1            
  8 CRUCKE Julie 1            
  9 MOUTON Philippe 4            
  10 VAN DEN ABEELE Brigitte 1            
  11 SAINT-AMAND Olivier 2            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie