Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Charleroi
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Charleroi
Naar Resultaten Afdrukken
R.W.F.  
 2010/06/16 16:53:19.
         
  1 TRAMASURE-TOLLEBECK Nathalie 285            
  2 VANDERBEKEN Jean-Michel 67            
  3 BONCIRE Thierry 127            
  4 BUXANT Karine 48            
  5 LEBLANC Yves 37            
  6 FINCK Camille 46            
  7 DELHAIE André 24            
  8 MAURAGE-SVIRIDOVA Jelizaveta 23            
  9 DERBAUDRENGHIEN Thierry 41            
  10 MARANGI Corinne 41            
  11 BERY Vincent 15            
  12 VANKASTER Chantal 32            
  13 MAES Pascal 23            
  14 CELLOT Dina 26            
  15 HASSELIN Max 18            
  16 BERNIER Nelly 22            
  17 PIERARD Guy 19            
  18 CORNIL Martine 33            
  19 TOUSSAINT Philippe 22            
 
         
  1 CONRARDY Jean-Paul 64            
  2 LEBLANC Marie 34            
  3 DUBRAY Olivier 20            
  4 FLAHAUT Dominique 21            
  5 SPITAELS Jean-Marc 19            
  6 LEONARD Jeannine 32            
  7 LAMBERMONT Jacqueline 26            
  8 PIPLART Andrée 11            
  9 LENNE Paul 25            
  10 VANASSCHE Nadine 12            
  11 LIGOT Robert 25            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie