Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Seneffe
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Seneffe
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2010/06/16 16:53:23.
         
  1 CHASTEL Olivier 1.771            
  2 GALANT Jacqueline 371            
  3 MARGHEM Marie-Christine 184            
  4 DUCARME Denis 402            
  5 FLAHAUX Jean-Jacques 223            
  6 FRIART Benoît 402            
  7 TAQUIN Caroline 636            
  8 RENARD-DURENNE Véronique 102            
  9 CARION Alain 75            
  10 FERON Anne 147            
  11 DUPONT Alexandra 167            
  12 BRACAVAL Philippe 64            
  13 MATYSIAK Carine 129            
  14 van HOUT Florence 95            
  15 LUTZELER Catherine 81            
  16 RASMONT Catherine 82            
  17 SEGHIN Philippe 193            
  18 FONTAINE Philippe 538            
  19 CRIQUIELION Claudy 199            
 
         
  1 DESTREBECQ Olivier 272            
  2 COLINIA Françoise 114            
  3 CORNILLIE Hervé 61            
  4 DRUEZ-MARCQ Isabelle 88            
  5 DE WEIRELD Séverine 62            
  6 RABAEY Cindy 57            
  7 DAMEE Véronique 67            
  8 MOORTGAT Gérald 117            
  9 BINON Yves 94            
  10 DEPRET Albert 78            
  11 CRUCKE Jean-Luc 109            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie