Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Frameries
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Frameries
Naar Resultaten Afdrukken
ecolo  
 2010/06/16 16:53:27.
         
  1 BOULET Juliette 167            
  2 BALCAEN Ronny 15            
  3 HANOT Muriel 25            
  4 PARMENTIER Luc 15            
  5 JUNGST Henriette 24            
  6 MONIN Jean-Marc 10            
  7 DELMOT Ingrid 19            
  8 CATTEAU Thierry 9            
  9 COPOIX Catherine 18            
  10 KARACAOGLU Murat 16            
  11 TROOSTER Pauline 16            
  12 PETIT Daniel 6            
  13 DASCOTTE Cécile 24            
  14 MIRAGLIA Salvatore 16            
  15 BINARD Audrey 12            
  16 DUFOUR Frédéric 11            
  17 CARDARELLI Grégory 11            
  18 DELTOUR Chloé 20            
  19 NOLLET Jean-Marc 83            
 
         
  1 LECLERCQ Michaël 18            
  2 HENNUY Laurence 13            
  3 NITA Guy 14            
  4 BARTZ Laurence 16            
  5 DESGAIN Xavier 9            
  6 CHAVERRI VAN BRABANT Catherine 11            
  7 BEECKMAN Luc 5            
  8 CRUCKE Julie 14            
  9 MOUTON Philippe 16            
  10 VAN DEN ABEELE Brigitte 16            
  11 SAINT-AMAND Olivier 19            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie