Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton La Louvière
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton La Louvière
Naar Resultaten Afdrukken
R.W.F.  
 2010/06/16 16:53:35.
         
  1 TRAMASURE-TOLLEBECK Nathalie 33            
  2 VANDERBEKEN Jean-Michel 12            
  3 BONCIRE Thierry 8            
  4 BUXANT Karine 7            
  5 LEBLANC Yves 6            
  6 FINCK Camille 13            
  7 DELHAIE André 4            
  8 MAURAGE-SVIRIDOVA Jelizaveta 9            
  9 DERBAUDRENGHIEN Thierry 4            
  10 MARANGI Corinne 9            
  11 BERY Vincent 6            
  12 VANKASTER Chantal 7            
  13 MAES Pascal 6            
  14 CELLOT Dina 5            
  15 HASSELIN Max 5            
  16 BERNIER Nelly 4            
  17 PIERARD Guy 7            
  18 CORNIL Martine 7            
  19 TOUSSAINT Philippe 11            
 
         
  1 CONRARDY Jean-Paul 16            
  2 LEBLANC Marie 7            
  3 DUBRAY Olivier 4            
  4 FLAHAUT Dominique 2            
  5 SPITAELS Jean-Marc 3            
  6 LEONARD Jeannine 4            
  7 LAMBERMONT Jacqueline 3            
  8 PIPLART Andrée 3            
  9 LENNE Paul 3            
  10 VANASSCHE Nadine 4            
  11 LIGOT Robert 5            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie