Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Zinnik
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Zinnik
Naar Resultaten Afdrukken
ecolo  
 2010/06/16 16:53:38.
         
  1 BOULET Juliette 454            
  2 BALCAEN Ronny 103            
  3 HANOT Muriel 198            
  4 PARMENTIER Luc 84            
  5 JUNGST Henriette 103            
  6 MONIN Jean-Marc 59            
  7 DELMOT Ingrid 137            
  8 CATTEAU Thierry 268            
  9 COPOIX Catherine 103            
  10 KARACAOGLU Murat 62            
  11 TROOSTER Pauline 96            
  12 PETIT Daniel 59            
  13 DASCOTTE Cécile 119            
  14 MIRAGLIA Salvatore 53            
  15 BINARD Audrey 89            
  16 DUFOUR Frédéric 53            
  17 CARDARELLI Grégory 58            
  18 DELTOUR Chloé 103            
  19 NOLLET Jean-Marc 390            
 
         
  1 LECLERCQ Michaël 77            
  2 HENNUY Laurence 101            
  3 NITA Guy 41            
  4 BARTZ Laurence 74            
  5 DESGAIN Xavier 59            
  6 CHAVERRI VAN BRABANT Catherine 65            
  7 BEECKMAN Luc 35            
  8 CRUCKE Julie 77            
  9 MOUTON Philippe 44            
  10 VAN DEN ABEELE Brigitte 63            
  11 SAINT-AMAND Olivier 175            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie