Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Beaumont
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Beaumont
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2010/06/16 16:53:39.
         
  1 CHASTEL Olivier 786            
  2 GALANT Jacqueline 219            
  3 MARGHEM Marie-Christine 96            
  4 DUCARME Denis 643            
  5 FLAHAUX Jean-Jacques 84            
  6 FRIART Benoît 74            
  7 TAQUIN Caroline 116            
  8 RENARD-DURENNE Véronique 55            
  9 CARION Alain 48            
  10 FERON Anne 105            
  11 DUPONT Alexandra 59            
  12 BRACAVAL Philippe 46            
  13 MATYSIAK Carine 50            
  14 van HOUT Florence 55            
  15 LUTZELER Catherine 151            
  16 RASMONT Catherine 49            
  17 SEGHIN Philippe 147            
  18 FONTAINE Philippe 116            
  19 CRIQUIELION Claudy 150            
 
         
  1 DESTREBECQ Olivier 90            
  2 COLINIA Françoise 47            
  3 CORNILLIE Hervé 42            
  4 DRUEZ-MARCQ Isabelle 105            
  5 DE WEIRELD Séverine 34            
  6 RABAEY Cindy 58            
  7 DAMEE Véronique 37            
  8 MOORTGAT Gérald 85            
  9 BINON Yves 291            
  10 DEPRET Albert 668            
  11 CRUCKE Jean-Luc 66            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie