Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Binche
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Binche
Naar Resultaten Afdrukken
ecolo  
 2010/06/16 16:53:41.
         
  1 BOULET Juliette 224            
  2 BALCAEN Ronny 48            
  3 HANOT Muriel 93            
  4 PARMENTIER Luc 44            
  5 JUNGST Henriette 34            
  6 MONIN Jean-Marc 38            
  7 DELMOT Ingrid 47            
  8 CATTEAU Thierry 61            
  9 COPOIX Catherine 144            
  10 KARACAOGLU Murat 26            
  11 TROOSTER Pauline 43            
  12 PETIT Daniel 29            
  13 DASCOTTE Cécile 43            
  14 MIRAGLIA Salvatore 37            
  15 BINARD Audrey 30            
  16 DUFOUR Frédéric 26            
  17 CARDARELLI Grégory 37            
  18 DELTOUR Chloé 44            
  19 NOLLET Jean-Marc 261            
 
         
  1 LECLERCQ Michaël 83            
  2 HENNUY Laurence 46            
  3 NITA Guy 15            
  4 BARTZ Laurence 15            
  5 DESGAIN Xavier 41            
  6 CHAVERRI VAN BRABANT Catherine 20            
  7 BEECKMAN Luc 25            
  8 CRUCKE Julie 26            
  9 MOUTON Philippe 16            
  10 VAN DEN ABEELE Brigitte 26            
  11 SAINT-AMAND Olivier 27            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie