Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Merbes-le-Château
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Merbes-le-Château
Naar Resultaten Afdrukken
ecolo  
 2010/06/16 16:53:43.
         
  1 BOULET Juliette 84            
  2 BALCAEN Ronny 15            
  3 HANOT Muriel 20            
  4 PARMENTIER Luc 17            
  5 JUNGST Henriette 12            
  6 MONIN Jean-Marc 17            
  7 DELMOT Ingrid 20            
  8 CATTEAU Thierry 9            
  9 COPOIX Catherine 32            
  10 KARACAOGLU Murat 11            
  11 TROOSTER Pauline 20            
  12 PETIT Daniel 13            
  13 DASCOTTE Cécile 18            
  14 MIRAGLIA Salvatore 10            
  15 BINARD Audrey 13            
  16 DUFOUR Frédéric 14            
  17 CARDARELLI Grégory 9            
  18 DELTOUR Chloé 16            
  19 NOLLET Jean-Marc 94            
 
         
  1 LECLERCQ Michaël 39            
  2 HENNUY Laurence 14            
  3 NITA Guy 8            
  4 BARTZ Laurence 15            
  5 DESGAIN Xavier 19            
  6 CHAVERRI VAN BRABANT Catherine 15            
  7 BEECKMAN Luc 29            
  8 CRUCKE Julie 14            
  9 MOUTON Philippe 8            
  10 VAN DEN ABEELE Brigitte 13            
  11 SAINT-AMAND Olivier 6            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie