Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Antoing
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Antoing
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2010/06/16 16:53:46.
         
  1 CHASTEL Olivier 403            
  2 GALANT Jacqueline 155            
  3 MARGHEM Marie-Christine 912            
  4 DUCARME Denis 120            
  5 FLAHAUX Jean-Jacques 51            
  6 FRIART Benoît 42            
  7 TAQUIN Caroline 49            
  8 RENARD-DURENNE Véronique 83            
  9 CARION Alain 50            
  10 FERON Anne 80            
  11 DUPONT Alexandra 53            
  12 BRACAVAL Philippe 86            
  13 MATYSIAK Carine 37            
  14 van HOUT Florence 36            
  15 LUTZELER Catherine 43            
  16 RASMONT Catherine 53            
  17 SEGHIN Philippe 46            
  18 FONTAINE Philippe 58            
  19 CRIQUIELION Claudy 121            
 
         
  1 DESTREBECQ Olivier 93            
  2 COLINIA Françoise 49            
  3 CORNILLIE Hervé 122            
  4 DRUEZ-MARCQ Isabelle 38            
  5 DE WEIRELD Séverine 38            
  6 RABAEY Cindy 54            
  7 DAMEE Véronique 31            
  8 MOORTGAT Gérald 43            
  9 BINON Yves 23            
  10 DEPRET Albert 30            
  11 CRUCKE Jean-Luc 371            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie