Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Celles
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Celles
Naar Resultaten Afdrukken
MR  
 2010/06/16 16:53:47.
         
  1 CHASTEL Olivier 454            
  2 GALANT Jacqueline 129            
  3 MARGHEM Marie-Christine 592            
  4 DUCARME Denis 191            
  5 FLAHAUX Jean-Jacques 59            
  6 FRIART Benoît 46            
  7 TAQUIN Caroline 48            
  8 RENARD-DURENNE Véronique 707            
  9 CARION Alain 70            
  10 FERON Anne 78            
  11 DUPONT Alexandra 50            
  12 BRACAVAL Philippe 106            
  13 MATYSIAK Carine 43            
  14 van HOUT Florence 45            
  15 LUTZELER Catherine 41            
  16 RASMONT Catherine 65            
  17 SEGHIN Philippe 46            
  18 FONTAINE Philippe 53            
  19 CRIQUIELION Claudy 168            
 
         
  1 DESTREBECQ Olivier 98            
  2 COLINIA Françoise 42            
  3 CORNILLIE Hervé 113            
  4 DRUEZ-MARCQ Isabelle 39            
  5 DE WEIRELD Séverine 37            
  6 RABAEY Cindy 51            
  7 DAMEE Véronique 37            
  8 MOORTGAT Gérald 73            
  9 BINON Yves 30            
  10 DEPRET Albert 30            
  11 CRUCKE Jean-Luc 571            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie