Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Doornik
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Doornik
Naar Resultaten Afdrukken
PTB+  
 2010/06/16 16:53:51.
         
  1 MUGEMANGANGO Germain 18            
  2 MERCKX Sofie 23            
  3 KEIJZER Jan Harm 11            
  4 MICHELS Thérèse 15            
  5 CHALLE Jean-Claude 11            
  6 MINNE Marie Joëlle 13            
  7 MOUSSADDAQ Abdou 8            
  8 VANOBBERGEN Sara 9            
  9 POTTIEZ Alain 16            
  10 HANOULLE Cathy 10            
  11 HUFKENS Eric 9            
  12 DRUMEL Christiane 11            
  13 DEREYMAEKER Sim 7            
  14 EECKHOUT Olga 11            
  15 ROMAIN Roger 10            
  16 LEMMENS Lieve 11            
  17 BRUNQUERS Robert 15            
  18 COUPAIN Laurence 14            
  19 PONTSEEL Michel 14            
 
         
  1 FRERE Christine 10            
  2 LELONG Gaëtan 8            
  3 DARJI Hasnaa 10            
  4 LECLOU Anthony 8            
  5 DRUART Françoise 7            
  6 DEPRIS Laurent 7            
  7 HINDRYCKX Béa 10            
  8 DUBRUILLE Joël 7            
  9 VAN CAMPEN Magali 8            
  10 CHARDOME Thomas 8            
  11 SZLWFCIK Marylise 10            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie