Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Kieskring Luxemburg Kieskring Henegouwen Kieskring Namen Kieskring Luik Kieskring Limburg Kieskring Leuven Kieskring Antwerpen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Kieskring Waals-Brabant Kieskring Oost-Vlaanderen Kieskring West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kieskring Henegouwen > Kanton Leuze-en-Hainaut
 
Logo van de Kamer
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Leuze-en-Hainaut
Naar Resultaten Afdrukken
ecolo  
 2010/06/16 16:53:52.
         
  1 BOULET Juliette 71            
  2 BALCAEN Ronny 50            
  3 HANOT Muriel 21            
  4 PARMENTIER Luc 16            
  5 JUNGST Henriette 9            
  6 MONIN Jean-Marc 12            
  7 DELMOT Ingrid 43            
  8 CATTEAU Thierry 6            
  9 COPOIX Catherine 15            
  10 KARACAOGLU Murat 16            
  11 TROOSTER Pauline 33            
  12 PETIT Daniel 14            
  13 DASCOTTE Cécile 13            
  14 MIRAGLIA Salvatore 8            
  15 BINARD Audrey 15            
  16 DUFOUR Frédéric 6            
  17 CARDARELLI Grégory 9            
  18 DELTOUR Chloé 26            
  19 NOLLET Jean-Marc 76            
 
         
  1 LECLERCQ Michaël 14            
  2 HENNUY Laurence 7            
  3 NITA Guy 4            
  4 BARTZ Laurence 15            
  5 DESGAIN Xavier 7            
  6 CHAVERRI VAN BRABANT Catherine 5            
  7 BEECKMAN Luc 5            
  8 CRUCKE Julie 14            
  9 MOUTON Philippe 10            
  10 VAN DEN ABEELE Brigitte 6            
  11 SAINT-AMAND Olivier 14            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie