Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Senaat > Voorkeurstemmen > Nederlands Kiescollege > Vlaamse Kieskring > Provincie Antwerpen > Kanton Antwerpen
 
Logo van de Senaat
 Senaat : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Antwerpen
Naar Resultaten Afdrukken
CAP  
 2010/06/16 16:59:39.
         
  1 CHIGUERO GALINDO Manuel 40            
  2 MAST Tiny 26            
  3 LAMBRECHTS Frank 10            
  4 ALBRECHTS Fabienne 5            
  5 GOEGEBEUR Dirk 6            
  6 BRUGGEMAN Marie-Claire 15            
  7 VERBEKE Raf 9            
  8 DICK Sabine 10            
  9 VLERICK Elias 5            
  10 MAES Rita 5            
  11 EGGERMONT Frank 5            
  12 GIELEN Corinna 13            
  13 VERWEIRE Patrick 8            
  14 LAEREMANS Kristien 12            
  15 DE SMET Marc 7            
  16 BODE Mie 8            
  17 MEWIS Theo 5            
  18 VLERICK Sarah 14            
  19 MAHMOUDI Abdelmajid 20            
  20 DEGRE Sylvie 14            
  21 VAN DRIESSCHE Bjorn 4            
  22 MERCKX Lies 12            
  23 DE JAEGER Guy 12            
  24 PEETERMANS Gitte 13            
  25 VERCRUYSSEN Leon 15            
 
         
  1 PAUWELS Dirk 22            
  2 LAEREMANS Kristien 11            
  3 DICK Sabine 11            
  4 DE JAEGER Guy 7            
  5 MAES Rita 10            
  6 VAN DRIESSCHE Bjorn 10            
  7 BODE Mie 11            
  8 TERMONT Michaël 4            
  9 GIELEN Corinna 9            
  10 GULDENTOPS Fred 6            
  11 VLERICK Sarah 10            
  12 VERCRUYSSEN Leon 9            
  13 MERCKX Lies 23            
  14 REYNAERT Arne 28            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie