Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Senaat > Voorkeurstemmen > Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde > Kanton Sint-Joost-Ten-Node
 
Logo van de Senaat
 Senaat : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Kanton Sint-Joost-Ten-Node
Naar Resultaten Afdrukken
GROEN!  
 2010/06/16 17:00:03.
         
  1 PIRYNS Freya 150            
  2 LAMBERT Geert 39            
  3 DAHMANI Fatiha 49            
  4 VAN DIENDEREN Hugo 13            
  5 LAUWERS Eva 54            
  6 SABER Arfan 13            
  7 MBUYI ELONGA Nancy 31            
  8 PATAER Paul 11            
  9 BULCKENS Klara 29            
  10 LAPAUW Bruno 10            
  11 DE PRINS Francine 25            
  12 HEYLEN Remi 12            
  13 PROVOOST Anne 41            
  14 KESTENS Tom 16            
  15 DEVYNCK Joke 27            
  16 TOELEN Toon 8            
  17 SCHOTTE Gerda 22            
  18 VAN ACOLEYEN Mike 13            
  19 SANTENS Seppe 7            
  20 DAVIDTS Tilly 15            
  21 VROMMAN Steven 13            
  22 SCHOLIERS Lotte 20            
  23 VAN DER TAELEN Luckas 52            
  24 AELVOET Magda 38            
  25 VANBESIEN Wouter 36            
 
         
  1 DANEN Johan 10            
  2 VERMEYLEN Annemie 29            
  3 DEDRIJ Anne 14            
  4 CEULEMANS Tobias 4            
  5 MATTHIEU Sara 17            
  6 LODEWYCKX Herman 4            
  7 STYNEN Katrien 23            
  8 VANSINTJAN Dirk 4            
  9 DE WEDER Liesbet 17            
  10 MINGELS Philippe 6            
  11 JOORIS Inge 21            
  12 ALMACI Ummü Gülsüm 26            
  13 BOUTMANS Eddy 13            
  14 DE LILLE Bruno 37            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie