Federaal logo
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebben Cliquez ici pour avoir le site en Français Klicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehen Click here to see the site in English
Verkiezingen
13 juni 2010
  electionHomeAlt  
  Verkiez.
homepage
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
Provincie Luik Provincie Luxemburg Provincie Namen Provincie Vlaams-Brabant (Leuven) Provincie Waals-Brabant Provincie Henegouwen Kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde Provincie Limburg Provincie Antwerpen Provincie Oost-Vlaanderen Provincie West-Vlaanderen Koninkrijk
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Evolutie stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2007
 
  Kamer
Senaat
Meer info over deze website
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2010 > Senaat > Voorkeurstemmen > Frans Kiescollege > Waalse Kieskring > Provincie Luxemburg
 
Logo van de Senaat
 Senaat : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. Meer info.
    Provincie Luxemburg
Naar Resultaten Afdrukken
MSplus  
 2010/07/07 17:05:34.
 112/112 (100.00%)
         
  1 BIESMANS Francis 27            
  2 SAMYGIN Véronique 12            
  3 DELFORGE Philippe 11            
  4 CLIPPE Valérie 16            
  5 BADIATA Jean de Pierre 9            
  6 DARVILLE Catherine 13            
  7 CLIGNET Grégory 12            
  8 SANTKIN Annick 10            
  9 SYX Manuel 11            
  10 GUISSART Nadine 11            
  11 FOUAT Michel 9            
  12 LEBON Linda 14            
  13 CORNET Luc 8            
  14 REMACLE Claude 8            
  15 DUBRULLE Véronique 20            
 
         
  1 MOLLE Jean-Pierre 13            
  2 HENRIOULLE Claire 5            
  3 ALBERT Francis 9            
  4 VANDEN EYCKEN Rosa 7            
  5 VANDERBEQUE Vincent 8            
  6 NOE Aurore 10            
  7 DUTRIEUX Jessica 6            
  8 REMACLE Claude 8            
  9 PLETIKOSA Mirijana 13            
 

 
 
 
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
decoratie